Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

naša cena 28,50 EUR
naša cena 28,67 EUR
naša cena 40,80 EUR

Partneri

 

KONTAKTY

BEDAP spol. s r.o.
Jána Francisciho 1727/17
054 01 Levoča
tel: 0948475460, 0904577141
bedapsro@gmail.com

Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky

 

Obchodné podmienky sa vzťahujú na nákup tovaru na internetovej stránke: www.najkomíny.sk

Orgán dozoru:

Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj
Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov 1  
Odbor výkonu dozoru

 

Predávajúci:

•spoločnosť BEDAP spol. s r.o. , Jána Francisciho 1727/17, Levoča 054 01, IČO: 46190023, DIČ: 2023273153, IČ DPH: SK2023273153. Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, oddiel: Sro, vložka číslo 27767/V
Kontaktné údaje: telefón 0948475460, e-mail: bedapsro@gmail.com

Kupujúci:

• osoba (spoločnosť), ktorá si vybrala tovar/služby/ na stránkach www.najkominy.sk . Kupujúci musí v objednávke, resp. pri registrácii presne a pravdivo uviesť adresu doručenia, prípadne iné kontaktné údaje.
PODMIENKY VSTUPU na stránky www.najkomíny.sk

Upozornenie týkajúce sa užívania obsahu stránok spoločnosti BEDAP spol. s r.o.

Každý zákazník ktorý pracuje a pohybuje sa na stránke spoločnosti BEDAP spol. s r.o. ich používa na vlastné riziko a spoločnosť BEDAP spol. s r.o., nezodpovedá za správnosť, úplnosť a aktuálnosť obsahu stránok . Informácie na týchto stránkach sú poskytované BEZ ZÁRUKY.

Spoločnosť BEDAP spol. s r.o., nezodpovedá za akékoľvek škody, či už priame alebo nepriame, špeciálne či súvisiace vzniknuté v spojitosti s užívaním stránok firmy BEDAP spol. s r.o., ani za škody vzniknuté z dôvodu čiastočnej alebo aj úplnej nefunkčnosti stránky firmy BEDAP spol. s r.o.. BEDAP spol. s r.o., si vyhradzuje právo meniť ceny a rozsah poskytovaných služieb bez predchádzajúceho upozornenia a informácie uvedené na svojej web stránke sú pre spoločnosť BEDAP spol s r.o., nezáväzné.

Autorské práva a šírenie obsahu stránky  www.najkomíny.sk

 

Autorské práva k web stránke sú majetkom BEDAP spol. s r.o., Jána Francisciho 1727/17, Levoča 054 01.

Obsah stránky  je majetkom spoločnosti BEDAP spol. s r.o., a je chránený autorským právom a inými príslušnými právnymi predpismi. Pod pojmom obsah sa rozumejú články, obrázky, grafy, nástroje, kalkulátory a iné verejne prístupné nástroje. Obsah našej stránky a jednotlivé nástroje, ktoré sú ich súčasťou nesmie užívateľ bez predchádzajúcej písomnej dohody využívať pre svoju činnosť za účelom dosiahnutia zisku alebo ich ponúkať tretím osobám. Je prísne zakázané spracovávať, upravovať a zasahovať do obsahu web stránok . Obsah stránok  môže byť zobrazovaný a tlačený výhradne pre osobnú nekomerčnú potrebu a užívateľ súhlasí s tým, že tento obsah nebude ďalej šíriť, preposielať ani inak distribuovať, predávať, publikovať, alebo inak poskytovať ďalším osobám bez predchádzajúceho písomného povolenia vlastníka webu.

 

O B J E D N Á V K A.

 

REALIZÁCIA OBJEDNÁVKY.

Objednávka je príkazom pre predávajúceho na realizáciu objednaného tovaru od kupujúceho. Všetky objednávky podané prostredníctvom internetovej stránky www.najkomíny.sk sú záväzné. Kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim vzniká odoslaním objednávky zo strany kupujúceho a jej prijatím na strane predávajúceho. Potvrdením objednávky pre objednávajúceho je zaslanie mailu o potvrdení objednávky predajcom.


STORNOVANIE OBJEDNÁVKY.


Firma BEDAP spol. s r.o. je oprávnená stornovať objednávku alebo jej časť, ak objednávku nie je možné záväzne potvrdiť (chybné telefónne číslo, nedostupnosť, neodpovedá na e-maily a pod.), tovar už vyšiel z výroby, alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena . V prípade, že dôjde k tejto situácii , predávajúci bude okamžite informovať kupujúceho za účelom ďalšej dohody. V prípade, že kupujúci zaplatil už časť alebo celú výšku kúpnej ceny, bude mu táto čiastka prevedená späť na adresu alebo na účet do 15 pracovných dní. Kupujúci je oprávnený stornovať objednávku bez udania dôvodu do 24 hodín od jej odoslania. Pri zrušení objednávky je kupujúci povinný uviesť meno, e-mail, popis objednaného tovaru. Zrušenie objednávky je kupujúci povinný zaslať na e-mail: bedapsro@gmail.com, na základe ktorého mu predávajúci zašle potvrdenie o zrušení objednávky. Za zrušenie objednávky si naša firma neúčtuje žiadne poplatky.


Dodávka tovaru.

Predávajúci sa zaväzuje:

• kupujúcemu dodať správny druh a množstvo tovaru v požadovanej a dohodnutej kvalite, tak ako bolo uvedené v čase objednávky zákazníkom
•Predávajúci nezodpovedá za oneskorené dodanie zavinené poštou alebo kuriérskou spoločnosťou, príp. inými objekt. okolnosťami prepravcu, ale i nesprávne udanou adresou prijímateľa
•Predávajúci tiež nezodpovedá za poškodenie zásielky zavinené poštou alebo kuriérskou spoločnosťou.
•Predávajúci tiež nezodpovedá za nedodanie tovaru, ku ktorému došlo zo strany výrobcu alebo dodávateľa v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok.
•Predávajúci je oprávnený v závislosti od charakteru obchodu, najmä však pri objednávke vyššej ako 829,85,- EUR žiadať kupujúceho o písomné potvrdenie objednávky . V prípade odmietnutia potvrdenia predávajúci môže považovať objednávku za neplatnú.
Kupujúci sa zaväzuje:

•prevziať si objednaný tovar, skontrolovať neporušenosť obalu a zaplatiť za tovar podľa platobných podmienok platných v čase prijatia objednávky.
•V prípade, že si kupujúci neprevezme tovar, ktorý si objednal, predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody.
Kupujúci, ktorý nenakupuje tovar v rámci svojej podnikateľskej činnosti má v súlade s platnými právnymi predpismi právo odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru.

Ceny tovaru
Ceny uvedené v internetovom obchode www.najkomíny.sk sú platné v čase uskutočnenia objednávky. Vyhradzujeme si právo tlačových chýb a zmeny cien, v prípade zmeny peňažných kurzov alebo pri výrazných zmenách dodávateľských podmienok od výrobcov a ostatných dodávateľov tovaru. V cene tovarov nie je zahrnuté poštovné alebo doprava tovaru.

Dodacie lehoty
Dodávky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne spravidla sa tovar dodáva do 2  pracovných dní ak je tovar skladom u predávajúceho. V prípade ak skladom tovar predávajúci nemá kupujúci bude v čo najkratšom čase kontaktovaný telefonicky alebo emailom o presnom dátume dodania,

Platobné podmienky
Za objednaný tovar v internetovom obchode môže objednávateľ zaplatiť prostredníctvom zálohovej faktúry alebo dobierkou.

Platba sa realizuje jedným z nasledujúcich spôsobov:

- Vopred na účet predávajúceho,

- V hotovosti pri dodaní a prevzatí tovaru,

- Faktúra so splatnosťou (je možné realizovať iba u dlhodobo spolupracujúcich zákazníkov).

 

-Predávajúci si vyhradzuje právo na úhradu zálohovej faktúry vo výške 30% z kúpnej sumy  ak čiastka objednaná v e-shope presiahne 1000 eur.

Vrátenie tovaru
Ak nie je kupujúci spokojný so zakúpeným tovarom, môže nám ho vrátiť do 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky na našu adresu. Tovar je nutné vrátiť v originálnom balení, nepoškodený, nepoužitý, kompletný, na náklady kupujúceho. Tovar vrátený na dobierku neprijímame. Cena za tovar bude vrátená späť kupujúcemu po prekontrolovaní obsahu vráteného tovaru. Na odstúpenie od zmluvy môžete využiť nasledovný formulár: Odstúpenie od kupnej zmluvy

Reklamačný poriadok predaja v e-shope .
Kupujúci je povinný pred prevzatím a zaplatením zásielky na pošte alebo kuriérovi skontrolovať tovar. Ak je zistené mechanické poškodenie tovaru - roztrhnutý obal, deformácia obalu - je kupujúci povinný vyhotoviť záznam o poškodení za prítomnosti dopravcu. Zodpovednosť za poškodenie v priebehu prepravy nesie dopravca, kuriér nakoľko všetok tovar je poistený. Na základe vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi dľa dohody poskytnutá primeraná zľava alebo dodaný nový výrobok. V prípade reklamácie mechanického poškodenia, ktoré nebolo možné zistiť ihneď pri prevzatí tovaru, je kupujúci povinný uplatniť túto reklamáciu okamžite po prevzatí zásielky , a to e-mailom na bedapsro@gmail.com, prípadne písomne poštou., kde bude uvedené meno a adresa kupujúceho, telefonický kontakt , číslo objednávky (ak existuje), opis poškodeného tovaru.
Oneskorené reklamácie mechanického poškodenia nie je možné uznať. Náklady na prepravu reklamovaného tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame. Prepravu po vybavení oprávnenej reklamácie hradí predávajúci. V prípade, že je vada tovaru neodstrániteľná, nahradí predávajúci kupujúcemu vadný výrobok novým alebo po dohode výrobkom iného typu, pričom dôjde k doplateniu alebo vráteniu cenového rozdielu.
Záruka sa nevzťahuje na poškodenie vzniknuté prirodzeným alebo nadmerným mechanickým opotrebením, znečistením tovaru alebo jeho častí v dôsledku zanedbania údržby, používaním tovaru v podmienkach, ktoré nezodpovedajú svojou teplotou, prašnosťou, vlhkosťou, chemickými a mechanickými vplyvmi prostredia, na prirodzené trhliny prírodných materiálov. Záruka sa nevzťahuje tiež na škody vzniknuté v dôsledku živelnej udalosti, násilného poškodenia, poveternostných podmienok, alebo prevádzkou v extrémnych a neobvyklých i nevhodných podmienkach v rozpore s manuálom výrobku. V prípade neoprávnenej reklamácie bude tovar vrátený späť kupujúcemu s príslušným stanoviskom. Predávajúci reklamáciu vybaví bez zbytočného odkladu, najviac však do 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie kupujúcim.
Po vybavení reklamácie sa záručná doba predlžuje o dobu trvania reklamácie v prípade uznanej reklamácie. Ak bola reklamácia v zákonnej záručnej lehote vybavená výmenou tovaru za nový, potom záručná doba začne plynúť znova odo dňa vybavenia reklamácie. Predávajúci upozorní kupujúceho o vybavení reklamácie telefonicky alebo e-mailom a tovar odošle na vlastné náklady kupujúcemu.
Ochrana osobných údajov
Odoslaním údajov vyjadruje používateľ súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Prevádzkovateľ internetového obchodu sa zaväzuje , že osobné údaje , ktoré poskytne kupujúci prostredníctvom registrácie a objednávkového formulára nebudú poskytnuté bez súhlasu vlastníka týchto dát tretím osobám a nebudú použité na komerčnú ponuku nesúvisiacu s propagáciou tohto internetového obchodu. Súčastne sa zaväzuje k tomu, že na prianie zákazníka kedykoľvek jeho osobné údaje vymaže zo svojej databázy zákazníkov.
Záverečné ustanovenia
Všetky právne vzťahy vznikajúce medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia právnymi predpismi Slovenskej republiky. Vo veciach neupravených týmito Obchodnými podmienkami sa uplatnia príslušné ustanovenia Občianskeho zákonníka. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto obchodné podmienky meniť. Tieto obchodné podmienky nadobúdajú platnosť 13.6.2014.

Spoločnosť BEDAP spol. s r.o., môže kedykoľvek zmeniť obsah i spôsob fungovania stránok www.najkomíny.sk a obmedziť i rozšíriť ich dostupnosť (buď ako celku alebo vybraných súčastí) všetkým užívateľom všeobecne i jednotlivo vybraným užívateľom.

Tento dokument, upravujúci obchodné podmienky používania stránky www.najkomíny.sk bol naposledy aktualizovaný 13.6.2014.

 

Ochrana osobných údajov e-shopu www.najkominy.sk

 

 1. Spoločnosť BEDAP spol. s r.o., so sídlom Jána Francisciho 1727/17, 054 01 Levoča, IČO: 46 190 023, zapísaná v obchodnom registri vedenom na Okresnom súde KošiceI, oddiel Sro, vložka číslo 27767/V (ďalej len "predávajúci" alebo "správca) spracováva v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len "Nariadenie"), nasledujúce osobné údaje:

-          meno, priezvisko

-          e-mailovú adresu

-          telefónne číslo

-          adresu/sídlo

-          faktúračné údaje :názov firmy,IČO,DIČ,DIČSK

 

 1. Vyššie uvedené osobné údaje je nutné spracovať pre vybavenie objednávok a ďalšie plnenie zo zmluvy, ak medzi vami a predávajúcim dôjde k uzavretiu kúpnej zmluvy. Takéto spracovanie osobných údajov umožňuje čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenie - spracovanie je nevyhnutné pre výkon zmluvy.

 

Predávajúci spracováva tieto údaje rovnako za účelom evidencie zmluvy a prípadného budúceho uplatnenia a obrany práv a povinností zmluvných strán.
Uchovanie a spracovanie osobných údajov je za vyššie uvedeným účelom po dobu 10 rokov od realizácie poslednej časti plnenia podľa zmluvy, ak nepožaduje iný právny predpis uchovanie zmluvnej dokumentácie po dobu dlhšiu. Takéto spracovanie je možné na základe čl. 6 ods. 1 písm. c) a f) Nariadenie - spracovanie je nevyhnutné pre splnenie právnej povinnosti a pre účely oprávnených záujmov správcu.

 

 1. Na e-mailovú adresu, prípadne telefónne číslo môžu byť kupujúcemu zasielané novinky a iné obchodné správy, tento postup umožňuje § 62 odst. 3 z.č. 351/2011, o elektronických komunikáciách, ak ho kupujúci neodmietne. Tieto oznámenia možno kedykoľvek akýmkoľvek spôsobom - napríklad zaslaním e-mailu alebo preklikom na odkaz v obchodnom oznámení - odhlásiť.

 

 1. Spracovanie osobných údajov je vykonávané Petrom Antalom ml. teda správcom osobných údajov. Osobné údaje pre tohto správcu spracúvajú tiež spracovatelia:
  1. Poskytovateľom služby Eshop-rychlo, prevádzkovanej spoločnosťou Golemos s.r.o., sídlom Zátkovo nábřeží 448/73, 370 01, České Budějovice, ČR;
  2. Google LLC („Google”) so sídlom na adrese 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, Spojené štáty americké.
  3. DHL Parcel Slovensko spol. s r.o. so sídlom na adrese Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

 

Osobné údaje nebudú odovzdané do tretích krajín mimo EÚ.

 

Správca nemá osobu tzv. poverenca. Správcu je možné kontaktovať na emailovej adrese bedapsro@gmail.com

 

 

 1. Správca osobných údajov, ako prevádzkovateľ webovej stránky www.najkominy.sk, používa na tejto webovej stránke súbory cookies, ktoré sú tu použité na účely:
 • merania návštevnosti webových stránok a vytváranie štatistík týkajúcich sa návštevnosti a správania návštevníkov na webových stránkach;
 • základné funkčnosti webových stránok.

 

-          Zber cookies na účely uvedené vyššie môže byť považované za spracovanie osobných údajov. Takéto spracovanie je možné na základe zákonného dôvodu - oprávneného záujmu správcu, a umožňuje ho čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia.

 

-          Webové stránky je možné používať aj v režime, ktorý neumožňuje zbieranie údajov o správaní návštevníkov webu - tento režim je možný buď nastaviť v rámci nastavenia prehliadača alebo je možné vzniesť proti takémuto zberu na základe oprávneného záujmu správcu námietku podľa čl. 21 Nariadenia, ktorá je dostupná v dolnej časti webových stránok. Vaša námietka bude vyhodnotená bezodkladne. Cookies nevyhnutné pre funkčnosť webu budú uchované len po dobu nevyhnutne nutnú pre fungovanie webu.

 

-          Ak podá návštevník námietku proti spracovaniu technických cookies nevyhnutných pre fungovanie webových stránok, nie je možné v takom prípade zaručiť plnú funkčnosť a kompatibilitu webových stránok.

 

-          Cookies, ktoré sa zberajú za účelom merania návštevnosti webu a vytvárania štatistík týkajúcich sa návštevnosti a správania návštevníkov na webe, sú posudzované v podobe hromadného celku a v anonymnej podobe, ktorá neumožňuje identifikáciu jednotlivca.

-          Cookies sú ukladané na dobu, ktorá je uvedená ďalej u jednotlivých typov cookies.

 

-          Zhromaždené cookies súbory sú spracované ďalšími spracovateľmi:

 

 • Poskytovateľom služby Google Analytics, prevádzkovanej spoločnosťou Google Inc., sídlom 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA;

 

 1. Prosíme vezmite na vedomie, že podľa Nariadenia máte právo:

-          zrušiť kedykoľvek zasielanie obchodných oznámení,

-          vzniesť námietku proti spracovaniu na základe oprávneného záujmu správcu,

-          požadovať od nás informáciu, aké Vaše osobné údaje spracovávame,

-          vyžiadať si u nás prístup k týmto údajom a tieto nechať aktualizovať, opraviť alebo požadovať obmedzenie spracovania,

-          požadovať od nás vymazanie týchto osobných údajov, vymazanie vykonáme, pokiaľ to nebude v rozpore s platnými právnymi predpismi alebo oprávnenými záujmami správcu,

-          na prenosnosť údajov, pokiaľ sa jedná o automatizované spracovanie na základe súhlasu alebo z dôvodu plnenia zmluvy,

-          požadovať kópiu spracúvaných osobných údajov,

-          na účinnú súdnu ochranu, ak máte za to, že Vaše práva boli podľa Nariadenia porušené v dôsledku spracovania Vašich osobných údajov v rozpore s týmto Nariadením,

-          podať sťažnosť na Úrade pre ochranu osobných údajov.